JAK A KDE PŮSOBÍME

Realizace prací na našich provozovnách

Naše společnost má dvě provozovny, jedna je v Tuchlovicích u Kladna a druhá v Petřvaldu u Ostravy. Obě naše provozovny jsou vybaveny dostatečně velkými tryskacími a lakovacími boxy vč. mostových jeřábů pro zajištění manipulace s díly. Součástí každé provozovny jsou další haly, kryté a vytápěné prostory pro proces vytvrzování zrealizovaných nátěru před jejich odvozem na stavbu.

default2erfdwe2_Kreslicí plátno 1
Prostory provozoven​

Jsou převážně využívány pro realizaci protikorozní ochrany nových ocelových konstrukcí dovážených od našich zákazníků. Součástí této realizace je v případě zájmu zákazníka poskytnutí dopravy ocelových konstrukcí od výrobce na pr ovozovnu a následně na stavbu. Tato služba je poskytována naší dopravou několika kamionů, tahačů, návěsů a pojízdných jeřábů.

Realizace protikorozní ochrany Ocelových konstrukcí

Realizace protikorozní ochrany ocelových konstrukcí starých rekonstruovaných objektů a mostů, realizovaných přímo v místě objektu. Pro tuto činnost je naše společnost vybavena mobilními jednotkami pro realizaci otryskávání povrchu a následné stříkání nátěrového systému. Po posouzení podmínek v místě stavby jsme schopni realizovat přípravu povrchu otryskáváním povrchu všemi druhy abraziva vč. tryskání ocelovou drtí speciální technologií sběru a čistění drti.

Realizace protikorozní ochrany v mobilních boxech.

Jedná se o realizace prací v blízkosti realizovaného objektu, v prostorech poskytnutých pro tento účel odběratelem. Jedná se o mobilní boxy, kde je realizováno otryskávání a nátěr ocelových konstrukcí pro danou stavbu. V poskytnutých prostorech je možné postavit mobilní boxy o rozměrech: šířka 5,5 m výška 5 m a délce dle potřeby až do 40 m. Realizace tryskání je prováděna ocelovou drtí a každá tato jednotka má technologii čištění použitého drti a vlastní odvětrání boxu.

shutterstock_1219753504-min2022-11-16 19.13 (1)-min

Tryskací a stříkací box

Poslední způsob realizace protikorozní ochrany je realizace prací v technologickém zařízeních tj. tryskacím a stříkacím boxu výrobce ocelové konstrukce, pouze poskytnutím odborného personálu.

Copyright © 2022 Proficolor, společnost s ručením omezeným, Všechna práva vyhrazena

Zásady ochrany osobních údajů

Informace:

Telefon

00420 602 532 776

Email

firma@proficolor.cz

Adresa

Radiová 1, 102 00 Praha 10 - Hostivař